Startlista Trollhättans SOK klassisk 030421 vid Väne-Ryr 2003-04-20 20:22
2 km Ö Väne-Ryr på rv44 mellan Trollhättan och Uddevalla. P-TC max 400m.
Totalt antalet anmälda: 977
Varje deltagare som springer denna tävling får en EGEN HEMSIDA med en utförlig analys
av alla delsträckor och jämförelse med de som sprang samma klass. EN jämförelse sker
oxå med de som sprang samma BANA. Vidare ingår en redovisning av de som stämplat
nära (inom 30Sek) varandra vid kontrollerna.
Man kommer att kunna köpa denna sammanställning för 10 kr - lämplig för kartpärmen.
D21E 7460 m Start 1: 500 m
70 Sara Svensson 0247 Göteborg/Majorna OK 9.59
71 Åsa Holmstrand 0240 IFK Göteborg 10.01
72 Martina Dahlström 0310 Vänersborgs SK 10.03
73 Jenny Borgström 0058 IFK Göteborg 10.05
74 Emelie Svalin 0165 OK Alehof 10.07
75 Ida Hördegård 0112 IFK Göteborg 10.09
76 Jenny Nyman 0074 Vänersborgs SK 10.11
77 Maria Holmstrand 0121 IFK Göteborg 10.13
78 Lene Puck Tistedalen FL 10.15 20566
79 Malin Danielsson 0455 IF Hagen 10.17
80 Ragnild-Bente Andersen Haldens SK 10.19 83061
81 Susanne Svensson 0502 Kungälvs OK 10.21
82 Heli Marjomaa 0141 Stigsökarna 10.23
83 Linda Fahlen 0024 OK Djerf 10.25
D20E 5850 m Start 1: 500 m
560 Ulrika Andersson 0463 IK Gandvik 9.58
561 Camilla Andersson 0553 Falköpings AIK 10.00
562 Jenny Bagge-Johansson 0279 OK Skärmen 10.02
563 Madelene Lööf 0331 Mariestads FK 10.04
564 Julia Gunnarsson 0480 Lerums SOK 10.06
565 Hanna Arnell 0529 Fritsla Vinter IK 10.08
D18E 5130 m Start 1: 500 m
579 Hanna Johansson 0467 OK Skogshjortarna 9.57
580 Lina Karlsson 0649 Uddevalla OK 9.59
581 Josefin Axelsson 0505 Hestra IF 10.01
582 Jenny Larsson 0477 OK Skogshjortarna 10.03 33084
583 Madeleine Gustavsson 0737 Istrums SK 10.05
584 Therese Larsson 0705 OK Kroppefjäll 10.07
585 Malin Hultqvist 0560 IF Hagen 10.09
586 Anna Nilsson 0397 IK Ymer 10.11
587 Jennie Nilsson 0609 IF Hagen 10.13
588 Isabell Håkansson 0445 IK Uven 10.15
589 Christine Litzell 0630 OK Kullingshof 10.17
590 Lena Johansson 0739 OK Alehof 10.19
591 Eva Tiselius 0585 OK Kåre 10.21
592 Johanna Berggren 0339 Ljungskile FK 10.23
593 Emma Eriksson 0522 OK Viola Tricolor 10.25
H21E 12430 m Start 1: 500 m
404 Joacim Eriksson Hammarby IF Oriente 9.46
405 Öivin Stokseth Fredrikstad SK 9.48 67487
406 Jonatan Larsson 0542 Uddevalla OK 9.50 31143
407 Jan Olm 0124 Kils OK 9.52 37900
408 Markus Kvarndal Istrums SK 9.54
409 Karl Larsson 0589 OK Kullingshof 9.56
410 Anders Gustavsson 0631 Uddevalla OK 9.58
411 Jan Hilding 0207 Hestra IF 10.00
412 Jonas Hogedal 0310 Vänersborgs SK 10.02
413 Erik Adolfsson 0599 OK Skogsstjärnan 10.04
414 Sixten Westlund 0218 OK Tyr 10.06
415 Tomas Johansson 0955 Vänersborgs SK 10.08
416 Anders Westberg 0579 IF Hagen 10.10
417 Anders Carlsson 0557 Vänersborgs SK 10.12
418 Magnus Johansson 0464 Rydboholms SK 10.14 36719
419 Joakim Albrektsson Hestra IF 10.16
420 Martin Moberg 0424 Mariestads FK 10.18
421 Öyvind Helgerud Haldens SK 10.20 67685
422 Mattias Karlsson 0896 OK Alehof 10.22
423 Jonas Gustafsson 0374 Vänersborgs SK 10.24
424 Johan Greger Larsson 0097 IFK Göteborg 10.26
425 Richard Tengström 0461 Vänersborgs SK 10.28
426 Jon Larsson 0549 OK Kullingshof 10.30
427 Johan Nordström 0380 OK Älgen 10.32
428 Per-Anders Eggertsen 0449 IF Hagen 10.34
429 Stefan Lund 0237 IFK Göteborg 10.36
430 Mattias Larsson 0358 OK Tranan 10.38
431 Johan Hellman 0166 OK Tyr 10.40
432 Andreas Ivarsson 0406 OK Skogshjortarna 10.42
433 Erik Jonsson 0275 OK Linné 10.44
434 Robert Enbom 0420 Vänersborgs SK 10.46
435 Andreas Holmqvist 0734 Hestra IF 10.48
436 Filip Svensson 0859 Istrums SK 10.50
437 Fredrik Nordström 0623 OK Älgen 10.52
438 Erik Tholén 0475 OK Skogshjortarna 10.54
439 Magnus Arvidsson 0198 IFK Göteborg 10.56
440 Fredrik Herdersson 0178 OK Mark 10.58
H20E 9000 m Start 1: 500 m
468 Karl Larsson 0948 Uddevalla OK 9.55
469 Philip Gustavsson 0855 IFK Göteborg 9.57
470 Eirik Watterdal OL Tönsberg 9.59 71482
471 Marcus Johnsson 1138 OK Kullingshof 10.01
472 Rickard Holmqvist 0700 Hestra IF 10.03
473 Gustaf Wennerberg 0719 OK Klyftamo 10.05
474 Rickard Pentonen 0473 Hestra IF 10.07
475 Chritian Karldén 0489 Lunds OK 10.09
476 Johan Spetz 0882 Stenungsunds OK 10.11
477 Olof Svensson OK Skogshjortarna 10.13 33079
478 Vidar Faxén 0995 IK Stern 10.15
H18E 7670 m Start 1: 500 m
509 Joel Schleeh 0848 Kils OK 9.56
510 Henning Strandhagen Asker SK 9.58
511 Erik Johansson 1081 Falköpings AIK 10.00
512 Daniel Hjortvall 9002 Hestra IF 10.02
513 Pär Holmbäck 1076 Hjobygdens OK 10.04
514 Fajer Wennerberg 0843 OK Klyftamo 10.06
515 Mikael Bremert OK Skogshjortarna 10.08 33077
516 Henrik Johansson 1113 Falköpings AIK 10.10
517 David Bejbom 0705 Uddevalla OK 10.12
518 David Engerberg 1261 Stenungsunds OK 10.14
519 Emanuel Winblad 0890 Uddevalla OK 10.16
520 Niclas Westerberg 0895 IF Hagen 10.18
521 Gustav Östling 1033 OK Skogshjortarna 10.20
522 Rickard Nilsson 0900 Markaryds FK 10.22
523 Lars Strömqvist OK Skogshjortarna 10.24 33086
524 Karl Larsson 0589 OK Kullingshof 10.26
525 Gustav Enander 1107 Vänersborgs SK 10.28
526 Mikael Axelsson 1264 OK Skogshjortarna 10.30 33082
527 Johan Olsson 0869 Hjobygdens OK 10.32
528 Martin Fredriksson 1100 OK Skogshjortarna 10.34
D10 2390 m Start 2: 500 m
7003 Sofia Andersson OK Flundrehof 10.19
7002 Åsa Bogren IF Hagen 10.23
7001 Linnea Gustavsson Uddevalla OK 10.27
1 Marte Puck Tistedalen FL 10.31 61249
2 Lisa Bodin OK Skärmen 10.35
3 Amilia Björklund Sävedalens AIK 10.39
4 Evelina Johansson Vänersborgs SK 10.43
5 Lydia Martinsson Skattkärrs IF 10.47
6 Sofia Johansson Trollhättans SOK 10.51
7 Sara Ivarsson OK Kullingshof 10.55
8 Malin Dahlberg Falköpings AIK 10.59
9 Therese Jacobsen OK Skogsmunken 11.03
10 Josephine Davallius Sjövalla FK 11.07
D12 2940 m Start 2: 500 m
7005 Ida Lingegård OK Gipen 10.08
7004 Emma Kristiansson OK Skogsmunken 10.11
11 My Martinsson Skattkärrs IF 10.14
12 Lisa Andersson Ryda SK 10.17
13 Susanne Ström Åmåls OK 10.20
14 Sara Jonsson OK Klyftamo 10.23
15 Åsa Muschke Falköpings AIK 10.26
16 Sofia-Linn Carlsson Stenungsunds OK 10.29
17 Jenny Furusköld IK Gandvik 10.32
18 Caroline Hedvall Stenungsunds OK 10.35
19 My Westlund OK Tyr 10.38
20 Caroline Carlsson Trollhättans SK 10.41
21 Ellen Nilsson OK Gipen 10.44
22 Nickilina Heikkila Sisu Forshaga SK 10.47
23 Amanda Hallén Trollhättans SOK 10.50
24 Moa Johansson OK Skogsstjärnan 10.53
25 Caroline Schmidt Trollhättans SOK 10.56
26 Lovisa Birath Stenungsunds OK 10.59
27 Maria Johansson OK Skärmen 11.02
28 Ingrid Dahlstrand Åmåls OK 11.05
29 Elin Strandhagen Göteborg/Majorna OK 11.08
30 Charlotta Klevedal Kvillebyns SK 11.11
31 Rebecca Bejbom Uddevalla OK 11.14
32 Linnea Martinsson Skattkärrs IF 11.17
D14 3690 m Start 2: 500 m
7007 Sara Lingegård OK Gipen 9.56
7006 Lisa Johannesson Trollhättans SOK 9.58
34 Ida Horst OK Gipen 10.02
35 Lisa Borssén OK Kroppefjäll 10.04
36 Marielle Andersson Idefjordens SK 10.06 39426
37 Elise Jakobsen Fredrikstad SK 10.08 79860
39 Maria Alfredsson OK Flundrehof 10.12
40 Lina Dahlberg Falköpings AIK 10.14
41 Malin Larsson Främmestads IK 10.16
42 Malin Börjesson OK Alehof 10.18
43 Ida Larsson OK Klyftamo 10.20
44 Carolin Hagelberg Åmåls OK 10.22
45 Anna Schmiterlöw Hjobygdens OK 10.24
46 Matilda Svensson Åmåls OK 10.26
47 Malin Olsson OK Gipen 10.28
48 Charlotta Berggren Ljungskile FK 10.30
49 Matilda Thorén Vänersborgs SK 10.32
50 Malin Hermansson Tolered-Utby OL 10.34
51 Carolina Josefsson Vänersborgs SK 10.36
52 Kristin Skaar Ryda SK 10.38
53 Sara Hansson OK Skogsmunken 10.40
54 Lina Larsson Vänersborgs SK 10.42
55 Hanna Axelsson OK Skogshjortarna 10.44 33080
56 Lina Mattsson OK Kåre 10.46
57 Sofia Salomonsson Vänersborgs SK 10.48
58 Linda Bodin OK Skärmen 10.50
59 Ingrid Jansson OK Kroppefjäll 10.52
60 Emelie Unosson Bredareds IF 10.54
84 Sanna Svensson Främmestads IK 10.56
85 Johanna Stolt Vänersborgs SK 10.58
86 Moa Buskqvist Stenungsunds OK 11.00
87 Agnes Abrahamsson Främmestads IK 11.02
D16 4090 m Start 1: 500 m
7010 Michelle Johansson Idefjordens SK 9.51
7009 Moa Svensson Tibro AIK SOK 9.54
7008 Olivia Hellsvik IK Gandvik 9.57
88 Matilda Klevedal Kvillebyns SK 10.00
89 Therese Alfredsson OK Skogsmunken 10.03
90 Caroline Gustavsson Istrums SK 10.06
91 Julia Thorén Vänersborgs SK 10.09
92 Hanna Gustavsson OK Skogsstjärnan 10.12
93 Sarah Ericson OK Kroppefjäll 10.15
94 Kristina Stulken OK Gipen 10.18
95 Monica Olsson Munkedals SOK 10.21
96 Michaela Törnqvist-Roos Falköpings AIK 10.24
97 Anna Sanderi Lidköpings VSK 10.27
98 Elsa Jansson Främmestads IK 10.30
99 Sofia Larsson Hestra IF 10.33
100 Lisa Johansson OK Skogsstjärnan 10.36
101 Therese Ljungberg OK Skärmen 10.39
102 Sofie Ahlin Hjobygdens OK 10.42
103 Emilie Larsson OK Kroppefjäll 10.45
104 Siri Henriksson Uddevalla OK 10.48
105 Maria Schmiterlöw 0583 Hjobygdens OK 10.51
106 Ida-Maria Svensson Lidköpings VSK 10.54
107 Sandra Wassblad Uddevalla OK 10.57
108 Linda Andreasson OK Skogshjortarna 11.00
109 Maria Andersson Idefjordens SK 11.03
110 Elin Andersson OK Kroppefjäll 11.06
D18 4090 m Start 1: 500 m
7012 Sandra Axelsson 0821 Vänersborgs SK 9.50
7011 Emelie Moberg Mariestads FK 9.56
111 Frida Stolt 0793 Vänersborgs SK 10.02
112 Anna Eriksson OK Viola Tricolor 10.08
113 Albertina Henriksson Uddevalla OK 10.14
114 Rebecka Josefsson 0786 OK Gipen 10.20
115 Emelie Steen Kungälvs OK 10.26
116 Gro Dahlbom 0790 OK Kroppefjäll 10.32
117 Sofia Pehrsson OK Alehof 10.38
118 Jenny Harder 0863 IF Hagen 10.44
119 Annica Hansson Herrestads AIF 10.50
120 Julia Svensson Lidköpings VSK 10.56
121 Julia Jacobsson 0816 OK Kroppefjäll 11.02
D20 4880 m Start 1: 500 m
7014 Ulrika Hellman OK Kroppefjäll 9.54
7013 Emma Svensson Tibro AIK SOK 9.58
122 Sandra Johansson 0746 OK Kullingshof 10.02
123 Karin Hägg Åmåls OK 10.06
124 Kajsa Svensson Lidköpings VSK 10.10
125 Linnéa Karlsson Stenungsunds OK 10.14
126 Kristine Svensson Falköpings AIK 10.18
D20M 4240 m Start 2: 500 m
D21 5130 m Start 1: 500 m
7015 Lyuba Shtykova Kungälvs OK 10.28
127 Karolina Källstrand Säffle OK 10.30
128 Ann-Sofi Hermansson Kungälvs OK 10.32
129 Malin Tengström Främmestads IK 10.34
130 Helena Södervall IK Gandvik 10.36 38201
131 Sofia Johansson Trollhättans SK 10.38
132 Annelie Litzell 0618 OK Kullingshof 10.40
133 Stina Johansson Vänersborgs SK 10.42
134 Annika Bengtsson OK Alehof 10.44
135 Lisa Jansson Främmestads IK 10.46
136 Veronica Hilmersson OK Klyftamo 10.48
137 Linda Gunnarsson Göteborg/Majorna OK 10.50
138 Sara Johansson OK Skogsstjärnan 10.52
139 Katarina Andersson Uddevalla OK 10.54
140 Erica Steen Kungälvs OK 10.56
141 Ida Olsson OK Klyftamo 10.58
142 Linda Gränsvall Främmestads IK 11.00
143 Frida Steen Kungälvs OK 11.02
144 Martina Arkåsen Falköpings AIK 11.04
145 Michaela Källstrand Åmåls OK 11.06
146 Karin Karlfeldt Trollhättans SK 11.08
147 Lisa Maria Larsson Lidköpings VSK 11.10
148 Ellinor Johansson OK Alehof 11.12
149 Malin Christiansson Kungälvs OK 11.14
150 Karin B Hansen Haldens SK 11.16 60529
151 Ann Hyvönen 0433 Skattkärrs IF 11.18
152 Lina Åkesson 0366 OK Linné 11.20
153 Cecilia Groth Kungälvs OK 11.22
D21L 6490 m Start 1: 500 m
154 Therése Andersson Ryda SK 10.01
155 Åsa Johansson 0348 Tullinge SK 10.03
156 Mette M Nielsen TRRI 10.05 61969
157 Lina Samor 0341 Tjällmo-Godegårds OK 10.07 61884
158 Inger Cederberg Vänersborgs SK 10.09
159 Nina Hoffman TRRI 10.11 88944
160 Katarina Andersson Vänersborgs SK 10.13
161 Elisabet Enmark Gävle OK 10.15
162 Jessica Andersson Vänersborgs SK 10.17
163 Lisa Johansson 0245 OK Tyr 10.19
D21M 4950 m Start 2: 500 m
167 Katarina Rundström IFK Enskede valfri 63084
166 Kajsa Larsson Hestra IF valfri 63494
165 Marie Andersson Främmestads IK valfri 63192
164 Martina Gabrielsson Helsingborgs SOK valfri 63338
D35 4880 m Start 1: 500 m
7016 Lena Bogren IF Hagen 9.56
168 Christina Pettersson Stigsökarna 10.00
169 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 10.04
170 Christina Jonsson OK Klyftamo 10.08
171 Kristin Back Vänersborgs SK 10.12
172 Lotta Österman Vänersborgs SK 10.16
D35M 4240 m Start 2: 500 m
181 Monica Larsson OK Gipen valfri 79285
180 Ylva West Uddevalla OK valfri 78034
179 Jeanette Carlsson OK Älgen valfri 63158
178 Marie Hermansson OK Kullingshof valfri 63136
177 Lena Karlsson OK Alehof valfri 63328
176 Maria Johansson-Wallin OK Skogshjortarna valfri 79521
175 Christina Birath Stenungsunds OK valfri 63170
174 Päivi Hansson Idefjordens SK valfri 79448
173 Lena Andersson Falköpings AIK valfri 63391
D40 4090 m Start 1: 500 m
7019 Agneta Sander Göteborg/Majorna OK 9.52
7018 Gunnel Jernstig OK Kroppefjäll 9.55
7017 Maria Skogsberg/Karlss Mariestads FK 9.58
182 Helena Larsson Hestra IF 10.01
183 Britta Sahlin OK Skogsvargarna 10.04
184 Irené Andersson OK Kullingshof 10.07
185 Susanne Olsson Tidaholm SOK Sisu 10.10
186 Anita Davallius Uddevalla IS 10.13
187 Birgit Hansson Herrestads AIF 10.16
188 Ann Hilmersson OK Klyftamo 10.19
189 Susanne Lundberg Almby IK 10.22
190 Lena Arnoldsson Tidaholm SOK Sisu 10.25
191 Helene Wengholt Johnsson OK Skogshjortarna 10.28
192 Kerstin Nilsson Markaryds FK 10.31
193 Monika Ljunglide OK Kullingshof 10.34
194 May Ljungberg OK Skärmen 10.37
195 Marianne Johansson OK Kullingshof 10.40
196 Pia Hermansson Tolered-Utby OL 10.43
197 Silke Klick IK Stern 10.46
198 Nina Bejbom Uddevalla OK 10.49
199 Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK 10.52
200 Carina Andersson Idefjordens SK 10.55
201 Anna Weckner Westlund OK Tyr 10.58
202 Caisa Peszlén OK Skogshjortarna 11.01
203 Elisabeth Strandhagen Göteborg/Majorna OK 11.04
D45 3970 m Start 1: 500 m
7021 Monika Abrahamsson Gudhems IF 9.55
7020 Gunnel Hultqvist IF Hagen 9.58
204 Inger Johansson OK Klyftamo 10.01
205 Gunnilla Holmberg Herrestads AIF 10.04
206 Ing-Marie Hjert Falköpings AIK 10.07
207 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 10.10
208 Inger Hagelberg Åmåls OK 10.13
209 Kerstin Andersson Ryda SK 10.16
210 Pia Svensson Falköpings AIK 10.19
211 Eva Gustavsson Istrums SK 10.22
212 Karin Olsson Munkedals SOK 10.25
213 Eva Rabe-Magnusson IF Hagen 10.28
214 Stina Eriksson OK Viola Tricolor 10.31
215 Kerstin Larsson OK Skogshjortarna 10.34
216 Inger Westerberg IF Hagen 10.37
217 Annika Buskqvist Stenungsunds OK 10.40
218 Christina Berggren Ljungskile FK 10.43
219 Britt-Marie Johansson OK Skogsstjärnan 10.46
220 Kerstin Burman Kvillebyns SK 10.49
221 Inger Svensson Lidköpings VSK 10.52
222 Britt Karlsson Stenungsunds OK 10.55
223 Birgitta Andersson Främmestads IK 10.58
224 Lena Håkansson IK Uven 11.01
225 Kristina Unosson Bredareds IF 11.04
226 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 11.07 79862
227 Katarina Östling OK Skogshjortarna 11.10
228 Birgitta Stenberg IFK Göteborg 11.13
229 Elise Johansson Falköpings AIK 11.16
D45M 3640 m Start 2: 500 m
7023 Eva Lingegård OK Gipen valfri 10077
7022 Yvonne Svensson OK Kullingshof valfri 10061
238 Ingrid Jessen Främmestads IK valfri 63184
237 Åsa Lind Stångenäs AIS valfri 70606
236 Gunnel Axelsson OK Skogshjortarna valfri 33081
235 Eva-Britt Nygren Lidköpings VSK valfri 63428
234 Eva-Lotta Stolt Vänersborgs SK valfri 68244
233 Annika Herdersson OK Mark valfri 79402
232 Britt Blom Ljungskile FK valfri 63349
231 Rose-Marie Jidetoft Stångenäs AIS valfri 38957
230 Annika Gustafson OK Gipen valfri 79348
D50 3970 m Start 1: 500 m
239 Kristina Larsson OK Klyftamo 10.02
240 Gudrun Wester Stångenäs AIS 10.05
241 Ulla Eliasson Kungälvs OK 10.08
242 Gullan Andersson IK Gandvik 10.11
243 Linnéa Karlsson OK Skogsstjärnan 10.14
244 Monica Ivarsson OK Skogshjortarna 10.17 33095
245 Kerstin Karlsson Tidaholm SOK Sisu 10.20
246 Marit Nilsson Kils OK 10.23
247 Gunbritt Thorén Vänersborgs SK 10.26
248 Lisbeth Olsson Kungälvs OK 10.29
249 Bodil Enander Vänersborgs SK 10.32
250 Lena Granefelt OK Tyr 10.35
251 Berith Pettersson OK Skogsvargarna 10.38
252 Ulla Johansson Åmåls OK 10.41
253 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 10.44
254 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 10.47 39422
255 Annmarie Arkåsen Falköpings AIK 10.50
256 Gunnel Litzell OK Kullingshof 10.53
257 Kerstin Olausson Stenungsunds OK 10.56
D55 3640 m Start 1: 500 m
7027 Anna-Lena Nyth OK Nacke 9.44
7026 Ann-Marie Tiveljung IK Gandvik 9.48
7025 Anita Andersson OK Skogshjortarna 9.52
7024 Ingrid Tengeland IK Gandvik 9.56
258 Ulla Sönsteröd SOK 68 10.00
259 Eli Klovning Porsgrunn OL 10.04 480169
260 Kristina M Andersson OK Skogshjortarna 10.08
261 Marianne Faxén IK Stern 10.12
262 Anita Junfors OK Skogshjortarna 10.16
263 Kajsa Toftén Hjobygdens OK 10.20
264 Ingegerd Kallin SOK 68 10.24
265 Barbro Andersson OK Skogshjortarna 10.28
266 Solveig Johansson IK Gandvik 10.32
267 Eva Isaksson OK Skogshjortarna 10.36 33074
268 Bibbi Appelgren Mariestads FK 10.40
D55M 3040 m Start 2: 500 m
275 Ingalill Tiselius OK Kåre valfri 38955
274 Eva Dahlbom OK Kroppefjäll valfri 68175
273 Mona Åhlund Vänersborgs SK valfri 63185
272 Berit Hilden OK Skogshjortarna valfri 33096
271 Kristina Backman Lidköpings VSK valfri 38967
270 Ylva Jansson IF Hagen valfri 63367
269 Ingegerd Olsson OK Alehof valfri 38994
D60 3640 m Start 1: 500 m
276 Gunilla Lundgren OK Grane 10.02 38064
277 Anita Nordberg OK Klyftamo 10.06
278 Gunnel Palgrim Vänersborgs SK 10.10
279 Lillemor Hallin OK Landehof 10.14
280 Gunvor Jonsson Vänersborgs SK 10.18
281 Elvy Börjesson OK Alehof 10.22
282 Birgit Karlsson Mariestads FK 10.26
283 Anne Liss Ronäss Porsgrunn OL 10.30 79999
284 Birgitta Stenström Vänersborgs SK 10.34
D65 3050 m Start 1: 500 m
285 Stina Andersson Uddevalla OK 10.33
286 Margareta Holmberg IF Hagen 10.37
287 Ingrid Borgliden Vänersborgs SK 10.41
288 Kerstin Fredriksson Ljungskile FK 10.45
289 Britta Sahl IF Hagen 10.49
290 Bakken Gro Stigsökarna 10.53 30461
291 Anna-Lisa Andersson Lidköpings VSK 10.57
292 Gunnel Hammarsten Kils OK 11.01
293 Greta Höglund OK Flundrehof 11.05
D70 3050 m Start 1: 500 m
7028 Kerstin Adrin Sjövalla FK 9.58
294 Signe Nyman Uddevalla IS 10.02
295 Gunvor Hammer Laxå OK 10.06
296 Anne-Marie Persson IK Gandvik 10.10
297 Barbro Svensson Uddevalla IS 10.14
D75 3050 m Start 1: 500 m
H10 2390 m Start 2: 500 m
7029 Daniel Söderström OK Skogsvargarna 10.28
298 Jesper Liderud Lidköpings VSK 10.30
299 Erik Skärberg Vänersborgs SK 10.32
300 Emil Hallsten OK Skärmen 10.34
301 Emil Andersson OK Kullingshof 10.36
302 Markus Lindström OK Skärmen 10.38
303 Sebastian Dahlström Åmåls OK 10.40
304 Jonathan Erlandsson Uddevalla OK 10.42
305 Hampus Carlsson Trollhättans SK 10.44
306 Tobias Lundberg Almby IK 10.46
307 Rasmus Bäck OK Kullingshof 10.48
308 Marcus Boman Stångenäs AIS 10.50
309 Andreas Karlsson OK Kroppefjäll 10.52
310 Johannes Andersson Ryda SK 10.54
311 Oskar Stenberg OK Skogsvargarna 10.56
312 Jesper Sjögren OK Kullingshof 10.58
313 Anders Ohlsson Uddevalla OK 11.00
H12 2940 m Start 2: 500 m
7031 Joel Andersson IK Gandvik 9.54
7030 Rasmus Bengtsson OK Skogshjortarna 9.57
314 Tobias Grund OK Roto 10.00
315 Joakim Karlsson Mariestads FK 10.03
316 Isak Krantz IK Gandvik 10.06 29216
317 Carl Tannerheim Tidaholm SOK Sisu 10.09
318 John Persson OK Alehof 10.12
319 Tobias Mattsson Trollhättans SOK 10.15
320 Jakob Enmark Gävle OK 10.18
321 Robin Hallsten OK Roto 10.21
322 Erik Kristiansson Trollhättans SOK 10.24
323 Marcus Krona OK Skogshjortarna 10.27
324 André Erlandsson Uddevalla OK 10.30
325 Tony Nielsen Stångenäs AIS 10.33
326 Erik Olofsson Trollhättans SOK 10.36
327 Emil Karlsson OK Alehof 10.39
328 Kasper Reiderstedt OK Skogshjortarna 10.42 33091
329 Fredrik Schmiterlöw Hjobygdens OK 10.45
330 Albin Svahn Främmestads IK 10.48
331 Fredrik Mattsson OK Kåre 10.51
332 Gustav Stenberg OK Skogshjortarna 10.54
333 Tobban Karlsson OK Skogsmunken 10.57
334 Johan Blick OK Alehof 11.00
335 Tobias Bernhardsson OK Skärmen 11.03
336 Anders Karlsson Trollhättans SOK 11.06
337 Johan Salomonsson Vänersborgs SK 11.09
338 Albert Skaar Ryda SK 11.12
339 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK 11.15
340 Eric Sand IK Gandvik 11.18
341 Anton Frisk OK Skogsmunken 11.21
H14 4170 m Start 2: 500 m
7036 Erik Andersson IK Gandvik 9.51
7035 Jimmy Johansson Tibro AIK SOK 9.53
7034 Andreas Åhwall Trollhättans SOK 9.55
7033 Björn Svensson Trollhättans SOK 9.57 38212
7032 Viktor Haggren OK Skogshjortarna 9.59
342 Carl Magnusson IF Hagen 10.01
343 Jesper Wassblad Uddevalla OK 10.03
344 Björn Pehrsson OK Alehof 10.05
345 Calle Stenberg OK Skogshjortarna 10.07
346 Tobias Johansson Åmåls OK 10.09
347 Håkan Granefelt OK Tyr 10.11
348 Niklas Lindström OK Skärmen 10.13
349 Simon Sanderi Lidköpings VSK 10.15
350 Markus Grund OK Roto 10.17
351 Michael Stenberg IFK Göteborg 10.19
352 Mikael Johansson OK Skärmen 10.21
353 Fabian Wennerberg OK Klyftamo 10.23
354 Oskar Krantz IK Gandvik 10.25 29166
355 Tobias Karlsson OK Skogsmunken 10.27
356 Mathias Mård OK Flundrehof 10.29
357 Henrik Hansson Idefjordens SK 10.31 39427
358 Victor Johnsson OK Skogshjortarna 10.33
359 David Boman Stångenäs AIS 10.35
360 Markus Lindberg OK Skogshjortarna 10.37 33076
361 Patrik Karlsson OK Skogsmunken 10.39
362 Karl-Mikael Svensson Lidköpings VSK 10.41
363 Daniel Ström Åmåls OK 10.43
364 David Frisk OK Skogsmunken 10.45
365 Kristian Dahlström Åmåls OK 10.47
366 Simon Andersson OK Kullingshof 10.49
367 Jonas Harder IF Hagen 10.51
368 Andreas Karlsson Mariestads FK 10.53
369 Marcus Hansson Herrestads AIF 10.55
370 Simon Olsson Främmestads IK 10.57
371 Joakim Ljunglide OK Kullingshof 10.59
372 Dennis Lundborg Trollhättans SOK 11.01
373 Per Spetz Stenungsunds OK 11.03
374 Marcus Furusköld IK Gandvik 11.05
375 Pontus Carlsson Trollhättans SOK 11.07
376 Marcus Westberg OK Älgen 11.09
377 David Jonsson OK Klyftamo 11.11
378 Mattias Lundberg Almby IK 11.13
H16 4880 m Start 1: 500 m
7039 Per Malmberg IK Gandvik 10.15
7038 Martin Karlsson Skattkärrs IF 10.17
7037 Jonas Johansson Tibro AIK SOK 10.19
379 Olof Krantz IK Gandvik 10.21 29127
380 Mattias Lööf Mariestads FK 10.23
381 Niclas Sahlin Vänersborgs SK 10.25
382 Anders Hermansson Tolered-Utby OL 10.27
383 Daniel Axelsson Vänersborgs SK 10.29
384 Jon Gustafsson Eds SK 10.31 44091
385 Stefan Jonsson OK Klyftamo 10.33
386 Marcus Andersson Idefjordens SK 10.35 39425
387 Oscar Ivarsson Hestra IF 10.37
388 Jimmy Andersson OK Kullingshof 10.39
389 Anders Lundin Stenungsunds OK 10.41
390 Henrik Bagge-Johansson OK Skärmen 10.43
391 Samuel Andersson IK Gandvik 10.45
392 Erik Skaar Ryda SK 10.47
393 Jonas Wallin OK Roto 10.49
394 Rasmus Blom OK Skärmen 10.51
395 Mikael Andersson OK Skogshjortarna 10.53
396 Marcus Karldén Kvillebyns SK 10.55
397 Niclas Carlsson Skattkärrs IF 10.57
398 Tobias Johansson OK Skogshjortarna 10.59 33087
399 Jacob Gunnarsson Lerums SOK 11.01
400 Stefan Karlsson Hjobygdens OK 11.03
441 Öyvind Watterdal OL Tönsberg 11.05 71481
442 Oskar Gustavsson Idefjordens SK 11.07
443 Karl Jansson Främmestads IK 11.09
444 Jonatan Westlund OK Tyr 11.11
445 Daniel Larsson Vänersborgs SK 11.13
446 Espen Jakobsen Fredrikstad SK 11.15 71505
447 Mattias Sjöblom OK Gipen 11.17
448 Albin Persson OK Alehof 11.19
449 Torbjörn Kristiansson OK Kroppefjäll 11.21
H18 6100 m Start 1: 500 m
7040 Lars Andersson Hjobygdens OK 10.28
450 Jonas Jidetoft Stångenäs AIS 10.31
451 Henry Gross Främmestads IK 10.34
452 Alexander Westberg OK Älgen 10.37
453 Daniel Olsson 1301 Munkedals SOK 10.40
454 Lars Karlsson 1305 OK Skogsstjärnan 10.43
455 Johannes Nilsson OK Gipen 10.46
456 Jonas Karlsson 1223 OK Skogsmunken 10.49
457 Mikael Andersson IK Gandvik 10.52
458 Daniel Karlsson 1194 OK Skogsmunken 10.55
459 Henning Strandhagen Asker SK 10.58 71501
460 Peter Gross Främmestads IK 11.01
479 Fredrik Larsson OK Skogshjortarna 11.04
480 Daniel Muschke 1156 Falköpings AIK 11.07
481 Martin Gidenstam 1310 Stenungsunds OK 11.10
482 Henrik Arnell Fritsla Vinter IK 11.13
H20 7200 m Start 1: 500 m
7041 Joel Sanderi 1245 Lidköpings VSK 11.18
483 Niclas Nilsson OK Gipen 11.20
484 Johannes Bejbom Uddevalla OK 11.22
485 Peter Kjellberg Istrums SK 11.24
486 Kristoffer Jidetoft Stångenäs AIS 11.26
H20M 6100 m Start 2: 500 m
H21 8650 m Start 1: 500 m
7045 Anders Frick Trollhättans SK 9.50
7044 Endre Stokseth Ringerike OL 9.53 67792
7043 Anders Fornegård OK Klyftamo 9.56
7042 Anders Gidenstam Kungälvs OK 9.59
487 Björn Groth Kungälvs OK 10.02
488 Thomas Andersson Tibro AIK SOK 10.05
489 Christian Johansson Stångenäs AIS 10.08
490 Jan Granäng Kungälvs OK 10.11
491 Mats Hallsten OK Skärmen 10.14
492 Mattias Andersson Timrå SOK 10.17
493 Mats Karlfeldt Sävedalens AIK 10.20
494 Andreas Claesson OK Kullingshof 10.23
495 Öystein Olsen Tistedalen FL 10.26 71940
496 Erik Ahlström Kungälvs OK 10.29
497 Magnus Kjellberg Istrums SK 10.32
498 Håkan Lindén Uddevalla OK 10.35
499 Stefan Olofsson Laxå OK 10.38
500 Anders Johansson Stångenäs AIS 10.41
529 Håkan Jansson Vänersborgs SK 10.44
530 Daniel Andersson Timrå SOK 10.47
531 Ronnie Samar Göteborg/Majorna OK 10.50 18291
532 Christer Nyborg Vänersborgs SK 10.53
533 Anders Franzén Lidköpings VSK 10.56
534 Patrik Svedjenäs OK Skogshjortarna 10.59
535 Torbjörn Ödman 1034 Hestra IF 11.02
H21L 10690 m Start 1: 500 m
7049 Mikael Adrian Åmåls OK 10.18
7048 Max Tholén OK Skogshjortarna 10.21
7047 Magnus Lund IK Gandvik 10.24
7046 Staffan Johansson 0767 Vänersborgs SK 10.27
536 Per Andersson Vänersborgs SK 10.30
537 Stefan Johansson Kungälvs OK 10.33
538 Oscar Svalin 0951 OK Alehof 10.36
539 Niklas Henriksson 0643 OK Linné 10.39
540 Frode Konst IL Tyrving 10.42 39519
541 Niklas Åhsman 0756 Nybro OK 10.45
542 Jes Mose Jensen TRRI 10.48 61967
543 Fredrik Johansson 1052 OK Skogsstjärnan 10.51
544 Mats O Olsson Kungälvs OK 10.54
545 Mathias Häggblom 0450 OK Klyftamo 10.57
546 Per-Erik Adrian Åmåls OK 11.00
547 Tobias Olsson 0511 OK Alehof 11.03
548 Michael Lindblom TRRI 11.06 88933
549 Jörgen Åhl Åmåls OK 11.09
H21M 6100 m Start 2: 500 m
7053 Viktor Govik Stångenäs AIS valfri 10058
7052 Håkan Flingmark Uddevalla OK valfri 10209
7051 Erik Frick Trollhättans SK valfri 97148
7050 Daniel Nilebäck Trollhättans SK valfri 97153
570 Erik Backlund Helsingborgs SOK valfri 63114
569 Håkan Andersson Säffle OK valfri 63538
568 Thomas Asplund OK Skogsvargarna valfri 63248
567 Thomas Bjurström OK Skogsmunken valfri 63099
566 Carl Kvaldén Åmåls OK valfri 63125
550 Johan Andersson Främmestads IK valfri 63381
H35 7200 m Start 1: 500 m
7056 Bjarne Bäcklund 0632 IFK Göteborg 10.25
7055 Håkan Johansson Mariestads FK 10.27
7054 Karl Eriksson Uddevalla OK 10.29
594 Per Forsberg IFK Enskede 10.31
595 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 10.33 30687
596 Kent Skärberg Vänersborgs SK 10.35
597 Lars Björking OK Skogshjortarna 10.37
598 Michael Johansson Vänersborgs SK 10.39
599 Conny Gunnarsson OK Älgen 10.41
600 Anders Sträng Falköpings AIK 10.43
601 Jonas Vallin OK Landehof 10.45
602 Jan-Erik Isaksen Tistedalen FL 10.47 62511
603 Bo Hallberg Falköpings AIK 10.49
604 Per Källvik Åmåls OK 10.51
605 Kalle Tholén IFK Göteborg 10.53
606 Ulf Danielsson Åmåls OK 10.55
607 Magnus Södervall IK Gandvik 10.57 29949
608 Anders Larsson Vänersborgs SK 10.59
609 Karl Tholén IFK Göteborg 11.01
610 Anders Pettersson Stigsökarna 11.03
611 Patrik Isaksson OK Skogshjortarna 11.05
612 Thomas Bogren IF Hagen 11.07
613 Anders Yngström Göteborg/Majorna OK 11.09
614 Tomas Hermansson Åmåls OK 11.11
615 Mikael Palgrim Vänersborgs SK 11.13
616 Kent Hansson Idefjordens SK 11.15
617 Stefan Jonsson Vänersborgs SK 11.17
618 Björn Öberg Främmestads IK 11.19
H35M 6100 m Start 2: 500 m
627 Hans Bernhardsson OK Skärmen valfri 63650
626 Henrik Magnusson OK Skogsvargarna valfri 63551
625 Sune Andersson Idefjordens SK valfri 39420
624 Gunnar Johansson OK Skogsvargarna valfri 63461
623 Lars Nielsen Stångenäs AIS valfri 68177
622 Börje Öberg OK Skogshjortarna valfri 33088
621 Johan Liderud Lidköpings VSK valfri 63657
620 Björn Nordvik Asker SK valfri 78387
619 Anders Swedin Lidköpings VSK valfri 63152
H40 6490 m Start 1: 500 m
7063 Anders Axelsson IFK Mora OK 10.16
7062 Per Sander Göteborg/Majorna OK 10.18
7061 Carl-Axel Davallius Uddevalla OK 10.20
7060 Ulf Cedebom Vänersborgs SK 10.22
7059 Axel Wassenius Uddevalla OK 10.24
7058 Nicke Bergman Kungälvs OK 10.26
7057 Erik Hellsvik IK Gandvik 10.28
628 Agne Gustavsson Istrums SK 10.30
629 Tomas Andersson Vänersborgs SK 10.32
630 Tomas Nilsson OK Gipen 10.34
631 Sven Undeland Södertälje-Nykvarn 10.36
632 Anders Jonsson OK Klyftamo 10.38
633 Jan Hansson Stenungsunds OK 10.40
634 Örjan Eriksson OK Gipen 10.42
635 Thomas Karlsson Mariestads FK 10.44
636 Per-Olof Kallio OK Skärmen 10.46
637 Ralph Johansson Stångenäs AIS 10.48
638 Anders Sjögren OK Kullingshof 10.50
639 Martin Axelsson OK Skogshjortarna 10.52 33083
640 Rolf-Arne Bornebrant IK Gandvik 10.54
641 Christer Bech Idefjordens SK 10.56 84444
642 Ingvar Ivarsson OK Kullingshof 10.58
643 Leif Persson OK Skogsstjärnan 11.00
644 Lars Mattsson OK Kåre 11.02
645 Johnny Heikkila Sisu Forshaga SK 11.04
646 Uno Sand IK Gandvik 11.06
647 Mats Lindström OK Skärmen 11.08
648 Anders Enmark Gävle OK 11.10
649 Nils-Olof Larsson Vänersborgs SK 11.12
650 Pär Stenberg OK Skogshjortarna 11.14
651 Per-Olof Davallius Sjövalla FK 11.16
652 Claes Lindberg OK Skogshjortarna 11.18 33075
653 Torsten Backteman Göteborg/Majorna OK 11.20
654 Kurt Andersson OK Kullingshof 11.22
H45 5880 m Start 1: 500 m
7067 Reine Spetz Stenungsunds OK 9.53
7066 Gunnar Ekman Sävedalens AIK 9.55
7065 Michael Karlsson IF Hagen 9.57
7064 Torgeir Strandhagen Röyken OL 9.59 71500
655 Tommy Roos Falköpings AIK 10.01
656 Jörgen Ivarsson Hestra IF 10.03
657 Peter Larsson OK Gipen 10.05
658 Anders Björklund Sävedalens AIK 10.07
659 Jan Ivarsson OK Skogshjortarna 10.09
660 Håkan Olsson Munkedals SOK 10.11
661 Lennart Larsson Hestra IF 10.13
662 Per-Anders Furusköld IK Gandvik 10.15
663 Jan Svensson Södertälje-Nykvarn 10.17
664 Stefan Josefsson Uddevalla OK 10.19
665 Håkan Carlbom OK Gipen 10.21
666 Johan Lindgren IF Hagen 10.23
667 Håkan Sanderi Lidköpings VSK 10.25
668 Lars Carlsson Trollhättans SK 10.27
669 Tomas Karlsson OK Skogshjortarna 10.29
670 Thomas Hjert Falköpings AIK 10.31
671 Mats Strandhagen Göteborg/Majorna OK 10.33
672 Thomas Karlsson Främmestads IK 10.35
673 Evert Larsson OK Skogshjortarna 10.37
674 Roland Johansson Hestra IF 10.39
675 Lars Elfving OK Gipen 10.41
676 Peo Johansson OK Skärmen 10.43
677 Anders Buskqvist Stenungsunds OK 10.45
678 Svein Jakobsen Fredrikstad SK 10.47 79861
679 Per Wennerberg OK Klyftamo 10.49
680 Lars-Erik Fredriksson OK Skogshjortarna 10.51 33093
681 Göran Håkansson IK Uven 10.53
682 Göran Berggren Ljungskile FK 10.55
683 Anders Wassblad Uddevalla OK 10.57
684 Lars Blom OK Skärmen 10.59
685 Magne Vollen OSI 11.01
686 Torgeir Strandhagen Röyken OL 11.03 71500
687 Uno Magnusson IF Hagen 11.05
688 Inge Josefsson Stångenäs AIS 11.07
689 Per Undeland Uddevalla OK 11.09
690 Bengt Andersson Främmestads IK 11.11
691 Arne Klevedal Kvillebyns SK 11.13
692 Jan Holmqvist Hestra IF 11.15
693 Ulf Burman Gustavsbergs IF 11.17
694 Martin West Uddevalla OK 11.19
695 Bengt-Åke Jansson Främmestads IK 11.21
H45M 4950 m Start 2: 500 m
705 Håkan Reiderstedt OK Skogshjortarna valfri 33089
697 Rune Olausson OK Gipen valfri 63060
698 Lennart Larsson OK Flundrehof valfri 73780
699 Conny Sahlin OK Skogsvargarna valfri 79274
700 Arne Alfredsson OK Skogsmunken valfri 71021
701 Sören Lind Trollhättans SK valfri 63540
702 Jan Unosson Bredareds IF valfri 63217
696 Stefan Stolt Vänersborgs SK valfri 63442
704 Conny Svahn Främmestads IK valfri 70009
7070 Bengt Lingegård OK Gipen valfri 97150
706 Göran Enander Vänersborgs SK valfri 70700
707 Ove Muschke Falköpings AIK valfri 63409
708 Börje Sundberg OK Gipen valfri 68243
709 Per-Erik Svensson Lidköpings VSK valfri 63079
7068 Gert Frick Trollhättans SK valfri 97031
7069 Lennart Svensson OK Kullingshof valfri 10208
703 Mats Pehrsson OK Alehof valfri 63568
H50 5710 m Start 1: 500 m
7073 Hans Andersson IK Gandvik 9.54
7072 Klas Olausson OK Gipen 9.56
7071 Jan-Åke Emilsson Gudhems IF 9.58
710 Gunnar Dahlstrand Åmåls OK 10.00
711 Åke Eriksson OK Viola Tricolor 10.02
712 Jan-Åke Axelsson Hestra IF 10.04
713 Conny Jidetoft Stångenäs AIS 10.06
714 Anders Berglund OK Skogshjortarna 10.08
715 Henrik Lövhammer Stenungsunds OK 10.10
716 Yngve Nilsson OK Gipen 10.12
717 Gert Ivarsson OK Skogshjortarna 10.14
718 Göran Larsson OK Skogsvargarna 10.16
719 Per-Ola Johnsson OK Kullingshof 10.18
720 Roland Mattsson OK Skärmen 10.20
721 Håkan Lööf Mariestads FK 10.22
722 Per Fredriksson OK Skogshjortarna 10.24
723 Roger Karlsson OK Skogsstjärnan 10.26
724 Josef Håkansson OK Skärmen 10.28
725 Jan Eliasson Kungälvs OK 10.30
726 Lasse Hogedal Vänersborgs SK 10.32
727 Bertil Johansson OK Skogshjortarna 10.34
728 Roalh Kleveland Kvillebyns SK 10.36
729 Karl-Gustav Hagelberg Åmåls OK 10.38
730 Mats Karlsson Stenungsunds OK 10.40
731 Toivo Pentonen Hestra IF 10.42
732 Sten-Olof Johansson Åmåls OK 10.44
733 Tore Watterdal OL Tönsberg 10.46 63780
734 Lennart Jansson OK Alehof 10.48
735 Roland Svensson Mariestads FK 10.50
736 Mårten Josefsson OK Gipen 10.52
737 Bo Andersson Falköpings AIK 10.54
738 Håkan Olsson Hjobygdens OK 10.56
739 Bo Herdersson OK Mark 10.58
740 Gunnar Bejbom Uddevalla OK 11.00
741 Mats Blom Ljungskile FK 11.02
742 Tommy Westerberg IF Hagen 11.04
743 Bengt Johansson OK Skogshjortarna 11.06 33097
744 Robert Jessen Främmestads IK 11.08
745 Dan Widercrantz OK Skärmen 11.10
746 Clyde Persson Ljungskile FK 11.12
747 Kent Ivarsson OK Skogshjortarna 11.14 33094
748 Bengt Svensson OK Skogshjortarna 11.16 33078
H55 4900 m Start 1: 500 m
7077 Sven-Erik Johansson Mariestads FK 10.22
7076 Roland Nilsson Falköpings AIK 10.24
7075 Jonas Larsson OK Kullingshof 10.26
7074 Per-Arne Johansson OK Gipen 10.28
749 Bror Palgrim Vänersborgs SK 10.30
750 Gunnar Vallin OK Landehof 10.32
751 Torbjörn Karldén Kvillebyns SK 10.34
752 Olof Karlsson Uddevalla OK 10.36
753 Göran Litzell OK Kullingshof 10.38
754 Jan Hellstrand Åmåls OK 10.40
755 Dan Krantz IK Gandvik 10.42 11202
756 Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK 10.44 48040
757 Oskar Johansson Stångenäs AIS 10.46
758 Ingemar Kallin SOK 68 10.48
759 Per-Arne Källén Uddevalla OK 10.50
760 Hans Persson OK Älgen 10.52
761 Svein Syversen Haldens SK 10.54
762 Kalle Johansson OK Skogshjortarna 10.56
763 Christer Henriksgård OK Klyftamo 10.58
764 Stig Johansson Falköpings AIK 11.00
765 Bertil Hermansson Stenungsunds OK 11.02
766 Dag Lorén OK Frisene 11.04
767 Lars Granefelt OK Tyr 11.06
768 Bengt Börjesson OK Alehof 11.08
769 Erling Tällberg Stigsökarna 11.10
770 Lars Holmstrand Trollhättans SK 11.12
771 Rolf Gabrielsson IF Hagen 11.14
772 Rune Sandberg Uddevalla OK 11.16
773 Styrbjörn Jansson IF Hagen 11.18
774 Lennart Hermansson Stenungsunds OK 11.20
775 Stellan Holmstrand Herrljunga SK 11.22
776 Sten Olsson OK Alehof 11.24
777 Bengt-Olof Johansson Stångenäs AIS 11.26
6001 Torbjörn Vikström OK Nacke 11.28
H55M 4240 m Start 2: 500 m
7078 Kjell Andersson OK Skogshjortarna valfri 79397
784 Lennart Kjellberg Istrums SK valfri 69996
783 Sune Andersson Främmestads IK valfri 68170
782 Tommy Åhsman Uddevalla OK valfri 63437
781 Bo Bengtsson OK Alehof valfri 63611
780 Håkan Junfors OK Skogshjortarna valfri 63446
779 Håkan Karlsson OK Flundrehof valfri 70774
778 Erling Andersson Vänersborgs SK valfri 63249
H60 4650 m Start 1: 500 m
785 Egil Ronäss Porsgrunn OL 10.01 63510
786 Gunnar Johansson Mariestads FK 10.03
787 Rune Brandshage IK Gandvik 10.05
788 Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna 10.07 33073
789 Kenneth Jonsson Vänersborgs SK 10.09
790 Knut Höglund OK Flundrehof 10.11
791 Åke Nordberg OK Klyftamo 10.13
792 Bengt Skoog Lidköpings VSK 10.15
793 Evert Johansson Ryda SK 10.17
794 Folke Dahlén Lidköpings VSK 10.19
795 Heikki Rissanen Mariestads FK 10.21
796 Ronny Andersson OK Skogshjortarna 10.23
797 Bakken Svein Stigsökarna 10.25 39557
798 Lars-Olof Lannfelt OK Skogshjortarna 10.27
799 Gert Johansson IK Gandvik 10.29
800 Lennart Karlsson Främmestads IK 10.31
801 Magne Klovning Porsgrunn OL 10.33 480164
802 Lars Wester Stångenäs AIS 10.35
803 Per-Olof Johansson OK Klyftamo 10.37
804 Gunnar Tiselius OK Kåre 10.39
805 Gunnar Olausson Lidköpings VSK 10.41
806 Tore Pettersson OK Gipen 10.43
807 Rune Arvidsson OK Mark 10.45
808 Bo Persson OK Roxen 10.47 87757
809 Bengt Andersson Ryda SK 10.49
810 Arne Boge OK Alehof 10.51
811 Christer Westberg IFK Göteborg 10.53
812 Ingemar Wiklund OK Skogsvargarna 10.55
813 Bo Westerberg Vänersborgs SK 10.57
814 Kjell Pettersson OK Gipen 10.59
815 Hans-Olof Andersson OK Skogshjortarna 11.01
816 Leif Olofsson OK Flundrehof 11.03
H65 3970 m Start 1: 500 m
7079 Göran Malmberg IK Gandvik 9.57
817 Atte Heikkilä OK Gipen 10.00
818 Kurt Johansson Uddevalla IS 10.03
819 Kjell Persson Mariestads FK 10.06
820 Rune Johansson Ljungskile FK 10.09
821 Göran Nordh Trollhättans SK 10.12
822 Ingemar Holmberg IF Hagen 10.15
823 Arne Claesson Ljungskile FK 10.18
824 Hans Östlund OK Kroppefjäll 10.21
825 Hans Lövgren OK Tyr 10.24
826 Georg Paulsson Uddevalla IS 10.27
827 Gunnar Johansson OK Gipen 10.30
828 Sten Emanuelsson Vänersborgs SK 10.33
829 Anders Nilsson Ryda SK 10.36
830 Alf Lundström Ljungskile FK 10.39
831 Tord Lööv OK Klyftamo 10.42
832 Nils Jansson Skattkärrs IF 10.45 37915
833 Sten Johansson OK Kullingshof 10.48
834 Uno Andersson OK Klyftamo 10.51
835 Bernt Thorén Vänersborgs SK 10.54
H70 3640 m Start 1: 500 m
7080 Åke Hermansson Tolered-Utby OL 9.59
836 Bo Elvingsson Herrljunga SK 10.01
837 Rolf Johnsson Vänersborgs SK 10.03
838 Bror Svensson Uddevalla IS 10.05
839 Ragnar Hallsten OK Roto 10.07
840 Gösta Eriksson Idefjordens SK 10.09
841 Lennart Stenberg Stigfinnarna 10.11
842 Stig Gustafsson Eds SK 10.13 44090
843 Erling Lundgren OK Grane 10.15 38063
844 Tage Hammer Laxå OK 10.17 37913
845 Ove Kilborn Uddevalla IS 10.19
846 Stig Sahl IF Hagen 10.21
847 Bertil Sjöström OK Flundrehof 10.23
848 Yngve Andersson Lidköpings VSK 10.25
849 Yngve Malmlöf Floby OK 10.27 33259
850 Gunnar Larsson Uddevalla IS 10.29
851 Arvo Hyvönen Skattkärrs IF 10.31
852 Sven-Johan Persson IK Gandvik 10.33
853 Gunnar Söderlund Trollhättans SK 10.35
854 Karl Lund Lidköpings VSK 10.37
855 Bertil Sandström OK Gipen 10.39
H75 3050 m Start 1: 500 m
856 Stig Engström OK Skogshjortarna 10.31
857 Ingvar Green Ljungskile FK 10.35
858 Gunnar Alexandersson Uddevalla IS 10.39
859 Tage Fredriksson Ljungskile FK 10.43
860 Wendel Eriksson Åmåls OK 10.47
861 Arne Svahn Främmestads IK 10.51
862 Ture Gunnarsson Göteborg/Majorna OK 10.55
863 John Olsson Trollhättans SK 10.59
864 Lennart Pepa OK Djerf 11.03
865 Gunnar Gustafsson Sol Tranås 11.07
866 Ingvar Johansson Stenungsunds OK 11.11
H80 3050 m Start 1: 500 m
7081 Göte Fohlin OK Flundrehof 9.56
867 Erik Sillerström OK Skogshjortarna 10.00
868 Gunnar Jakobsson Ljungskile FK 10.04
869 Anders Remmert OK Flundrehof 10.08
870 Nils-Erik Larsson Stenungsunds OK 10.12
871 Joel Slättmyr IK Stern 10.16
INSK 1850 m Start 2: 500 m
7083 Fredrik Zakariasson Trollhättans SOK 9.56
7082 Erik Lindblom Vänersborgs SK 9.58
872 Oskar Stenberg OK Skogshjortarna 10.00
873 Silje-Marie Nordvik Asker SK 10.02 480175
874 Erik Andersson Ryda SK 10.04
875 Emma Karlsson OK Skogsmunken 10.06
876 Johanna Öberg Främmestads IK 10.08
877 Andreas Öberg Främmestads IK 10.10
878 Moa Enmark Gävle OK 10.12
879 Johan Andersson Ryda SK 10.14
880 Stina Liderud Lidköpings VSK 10.16
881 Oskar Hallén Trollhättans SOK 10.18
882 Lotta Hansson OK Skogsmunken 10.20
883 David Ström Åmåls OK 10.22
884 Sofie Andersson Ryda SK 10.24
885 Linn Nielsen Stångenäs AIS 10.26
U1 2390 m Start 2: 500 m
7087 Josephine Carlsson OK Skogsvargarna 9.52
7086 Victor Flingmark Uddevalla OK 9.54
7085 Lina Larsson Falköpings AIK 9.56
7084 Isis Jernstig OK Kroppefjäll 9.58
886 Lisa Svensson Åmåls OK 10.00
887 Aina Edgren Trollhättans SOK 10.02
888 Emma Johansson Vänersborgs SK 10.04
889 Johanna Hermansson Åmåls OK 10.06
890 My B/Felicia K Trollhättans SOK 10.08
891 Albin Andersson Falköpings AIK 10.10
892 Pontus Hermansson Tolered-Utby OL 10.12
893 Sara S/Julia M Trollhättans SOK 10.14
894 Johan Ivarsson OK Kullingshof 10.16
895 Lina A/Frida S Trollhättans SOK 10.18
U2 2940 m Start 2: 500 m
7093 Erik Ranmalm OK Alehof 9.40
7092 Andreas Zakariasson Trollhättans SOK 9.43
7091 Natali Kleven Idefjordens SK 9.46
7090 Emily Pettersson OK Skogsvargarna 9.49
7089 Anton Zakariasson Trollhättans SOK 9.52
7088 Daniel Sandberg OK Gipen 9.55
33 Isabelle Joelsson Trollhättans SOK 9.58
896 Linda W/Axel K Trollhättans SOK 10.01
897 Malin Lundberg Almby IK 10.04
898 Emelie Johansson Vänersborgs SK 10.07
899 John Arnoldsson Tidaholm SOK Sisu 10.10
900 Julia Ohlsson Uddevalla OK 10.13
901 Marcus Karlsson OK Skogsmunken 10.16
902 Anna Larsson Falköpings AIK 10.19
903 Elin B/Tilda K OK Alehof 10.22
904 Tobias Bjurström OK Skogsmunken 10.25
905 Johanna Alfredsson Vänersborgs SK 10.28
906 Sofia Hansson Idefjordens SK 10.31
907 Emma Kristiansson OK Skogsmunken 10.34
908 Linnéa Dahlstrand Åmåls OK 10.37
909 Oskar Norberg Trollhättans SOK 10.40
910 Fredrik Johansson OK Skogsmunken 10.43
911 Karin Lind Stångenäs AIS 10.46
38 Hanna Johansson Trollhättans SOK 10.49
U3 3640 m Start 2: 500 m
7097 Rasmus Westlund OK Tyr 9.49
7096 Rickard Nilsson OK Skogsvargarna 9.52
7095 David Larsson Falköpings AIK 9.55
7094 Erik Larsson OK Kroppefjäll 9.58
912 Jenny Wallin OK Roto 10.01
913 Hanna Josefsson Vänersborgs SK 10.04
914 Markus Bjurström OK Skogsmunken 10.07
915 Linus Olofsson OK Gipen 10.10
916 Sebastian Svensson Södertälje-Nykvarn 10.13
917 Victoria Alfredsson Vänersborgs SK 10.16
U4 3690 m Start 2: 500 m
918 Sofia Hasselberg OK Flundrehof 10.03
919 Adam Hansson OK Skogsmunken 10.07
920 Hanna Karlsson Stenungsunds OK 10.11
Ö1 2350 m Start 2: 500 m
Ö2 3640 m Start 2: 500 m
Ö3 4790 m Start 2: 500 m
Ö4 3040 m Start 2: 500 m
6002 Anders Lindblom Vänersborgs SK 10.00
6003 Maria Lindblom Vänersborgs SK 10.02
Ö5 4070 m Start 2: 500 m
Ö6 5600 m Start 2: 500 m
Ö7 3180 m Start 2: 500 m
921 Tor Faxén IK Stern 10.00
Ö8 4990 m Start 2: 500 m
Ö9 7290 m Start 2: 500 m
|